| ninel1996 a întrebat:

Eu vreau sa imi cumpar acest telefon http://www.cel.ro/......-black-l/. Overmax este o firma de incredere? Nu stiu ce sa fac. sa il cumpar sau sa aleg alt telefon ( recomandati va rog frumos un smartphone cu display de 4-5 sa nu depaseasca 700 de lei )

Răspuns Câştigător
| Alissa11 a răspuns:

Arata bine, are destule aplicatii deci imi place telefonul pe care vrei sa il cumperi happy

| ninel1996 explică (pentru Alissa11):

Sincer si mie imi place cum arata dar vreau o parere de la cineva care la achizitionat daca se poatewinking nu vreau sa il cumpar si in 3-4 sap sa se farame

1 răspuns: