| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Aș vrea sa îmi recomandați și mie huse bune pentru iPhone 14 pro ( de preferat pe care le dețineți). Ma interesează sa fie buna deoarece multe "mănâncă" vopseaua de pe margini. Ma interesează sa acopere și partea de camera, deci sa fie full cover. Mulțumesc!

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

Cred că asta ar fi cea mai ok
https://www.emag.ro/......DXRLMQMBM/

Nu știu dacă se ia vopseaua și la asta, dar come on, când vezi că se uzează, iei alta, doar ți-ai luat iPhone :D nu îți permiți 50 de lei la cateva luni sa îl întreții?