| anonim_4396 a întrebat:

Dețin un iPhone X, de câteva zile l-am scăpat și s-a spart sticla față, foarte puțin. Nu aș vrea să dau 1, 000 lei să o schimb, deoarece telefonul nu a fost afectat, doar pe partea estetică. Întrebarea mea este: Există vreo folie care sa acopere toată suprafața ecranului? Majoritatea sunt lângă la colturi deoarece acest iPhone are marginile ecranului curbate. Vreau o folie pe tot ecranul care sa fie privacy, sa nu se vadă ecranul dacă stai lângă cineva. Vreau cu margini deoarece "steluța" este chiar pe margine și vreau sa o acopăr. Unde as putea găsi?

3 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

1.000 lei doar o sticla la telefon?!

| Cksihja a răspuns:

Poți să cauți pe internet cele mai multe magazine sunt pe eMAG, selectezi brand compatibil și modelul telefonului tău și găsești folia care-ți trebuie.

| parismaan a răspuns:

Caută pe Brandgsm, eMAG, Quickmobile