| Băă_Deea_1987 a întrebat:

As vrea sa-mi iau si eu un telefon nou, dar nu stiu ce sa aleg dintre iPhone 4 si Samsung Galaxy S3 mini. Voi ce-ati alege? Argument, va rog. Multuu'

Răspuns Câştigător
| TwiSt1997 a răspuns:

Samsung galaxy s3 mini:1 gb ram, procesor dual core, 4inch in loc de 3.5 la iphone, plus ca arata mai bine in mana unei fete.Deci galaxy s3.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anonimae2013 a răspuns (pentru laurentiu345345234):

Ce are daca e fata? Asta nu inseamna ca nu e interesanta de performanta unui telefon si ca nu stie multe in domeniul tehnologiei. Daca tu te crezi mai destept decat ea sa stii ca nu esti! Nici nu sta ca "dizain"-ul tau se scrie "design".Nu te mai baga unde de fapt nu stii nimic, pentru ca se vede din raspunsul tau nu stii oricat de mare ai fi.

| Dreamer a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/smartphone/lg/google-nexus-4-black/ - eu in locul tau asta as alege daca iti permite bugetul, dar eu pun accent pe specificatii. Pe tine probabil ca fata te intereseaza in primul rand design-ul nu?

| Băă_Deea_1987 explică (pentru laurentiu345345234):

"Dizainul"nu conteaza, ma interseaza sa fie bun, nu sa se strice a2-a ziwinking

| Băă_Deea_1987 explică (pentru TwiSt1997):

Mersiii big grin

| Băă_Deea_1987 explică (pentru Dreamer):

Prea scump, bugetul meu e de 1.100 RON, DECI NU.