| Ruben04 a întrebat:

.as vrea sa stiu daca merita sa dau la schimb un nokai C3 pe un Samsung star 2 ..sau un Nokia 5230... repede.
dau fundAAA!

Răspuns Câştigător
| availablehandyman a răspuns:

Sall! daca il dai la schimb pe star 2, mare lucru nu castigi doar daca iti plac telefoanele cu touchscreen, amandoua au aceleasi specificati nu e mare diferenta. si sa dai Nokia c3 pe Nokia 5230 ai face mare greseala deoarece nu are wifi, asta e cel mai important la un telefon! sper ca te-am ajutatwinking

1 răspuns:
| Ruben04 explică:

Da...mersi happy