| MariaRaluca1109 a întrebat:

Aseară m-am deconectat de pe Instagram deoarece îmi apărea la anumite persoane ca nu sunt active, deși vorbeam cu ele. De atunci, nu ma mai lasă să mă conectez, spunându-mi ca a apărut o eroare la cererea mea. Am încercat și de pe alte telefoane, dar spune la fel. Însă, când m-am conectat pe Chrome și pe laptop a mers. Am dezinstalat și instalat aplicația de cel puțin 3 ori, am dat și restart telefonului. Știe cineva ce ar putea fi? Menționez ca am un Huawei P20 Lite.

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Da reset la telefon cu setarile de fabrica si apoi incearca. Alta optiune nu ai.