| dragutza43 a întrebat:

Deci... Ieri 23 august m-am deconectat de pe contul meu la ora 1:00 -1:30. Nu aveam ce face. Si de ieri imi apare ca,, Ne pare rau s-a produs o eroare cu cererea ta". Am dezinstalat aplicatia, am dat restart la telefon. Nimic! Cineva sa ma ajute?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Aplicatiile de genul sunt tinute pe niste servere. Acele servere se intampla sa mai crape. Mai apar erori si multe altele, fapt ce duce la imposibilitatea de a te mai loga in aplicatie.

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Si despre ce cont si aplicatie este vorba? Mai multe detalii te rog.

| dragutza43 explică (pentru GdX):

Am uitat sa spun, este vorba de Instagram.

| dragutza43 explică (pentru GdX):

Este vorba de insta

| GdX a răspuns (pentru dragutza43):

Aplicatiile de genul sunt tinute pe niste servere. Acele servere se intampla sa mai crape. Mai apar erori si multe altele, fapt ce duce la imposibilitatea de a te mai loga in aplicatie.