| myha20 a întrebat:

Bună ași avea și eu o întrebare. Am un telefon Samsung Galaxy Trend Plus GT-S7580 și nu merge să activez setările pentru internet. Nu știu ce are...Ce ași putea să fac? Mă disperă deja.Vă rog ajutați-mă. Mulțumesc happy :*

3 răspunsuri:
| Edwards2017 a răspuns:

Este un model de telefon care nu accepta scrierea setarilor pentru internet automat, in urma sms-ului de configurare. Este necesar să suni la operatorul pe care il utilizezi și să introduceți manual setările. Am avut aceeași problemă și am rezolvat. Succes!

| Danutzuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Salut,poti sa intrebi un prieten care ''le are'' cu telefoanele, poti sa te duci la un service de telefoane sau sa copiezi setarile de la alt telefon...

| HD_Go-Od_1997 a răspuns:

Heii.Daca esti le Orange, Vodafone cauta setari automate internet pe google. daca esti pe telekom, digi, cauta setari internet si o sa iti explice ce trebuie sa faci.este foarte simplu.