| Dilara14 a întrebat:

Aveti idee daca pot face abonament la Vodafone cu pasaportul?

6 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Cred ca se face cu bani

| Bizon95 a răspuns:

Cred ca, Goete bate campii, si ma ignora ca nu il las sa bata campii

raspunsul e DA, DAR in general pentru un abonament se dorea si un act de proprietate, asa ca singura solutie e sa dai un telefon si sa intrebi

| Dilara14 explică (pentru Bizon95):

Okk mersii mult?

| Dilara14 explică (pentru Goete):

Nu era vb de bani era vb daca pot folosi pasaportul in locul buletinului.winking

| Goete a răspuns (pentru Dilara14):

Daca nu esti cetateanul acelei tari si ai dovada faptului ca esti rezident in acea tara - ma.refer la C.E., poti.
Ca cetatean roman, in Romania si la cate tampenii citesc pe aici de ce e pe acolo, ma abtin pentru ca nu cunosc, dar ma indoiesc ca poti. Prima problema a lor va fi ca nu ai domiciliul in pasaport.

| Bizon95 a răspuns (pentru Dilara14):

Cu placere