| Girly97 a întrebat:

Aveti cumva idee de ce acte am nevoie pentru un abonament la Vodafone? Va multumesc. Va fi primul meu abonament. happy

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu citesti pe site la ei ca nu scrie

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Buletin nu, ca nu se mai fabrica dar Cartea de Identitate tot trebuie s-o ai la tine si dovada de domiciliu.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna :)
Uite un link.
http://www.actenecesare.info/......a-vodafone
O zi buna :)

| Intruder19 a răspuns:

Buletin, o adeverinta care atesta ca esti luat/a in spatiu si ultima factura de utilitati (curent sau gaze)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buletinul si o factura de la Enel. Eventual o cartela sim daca ai acum un alt numar reincarcabil de la orice retea. De exemplu daca ai o cartela reincarcabila de la Orange in care ai numere de telefon si nu ai vrea sa le pierzi, te poti duce cu acea cartela so poti face migrare de la Orange la Vodafone. De asemenea daca ai aut pana acum un telefon cu numar reincarcabil de la Vodafone, iti poate face abonament cu acel numar. Si astfel nu vei mai fi nevoita sa dai din nou numerul nou amicilor.

| Edisor27 a răspuns:

Ai nevoie doar de buletin

| Niklaus99 a răspuns:

De buletin... posibil ca trebuie sa fii si major