| anonim_4396 a întrebat:

azi am activat opțiunea Internet mobil 500 MB pe o zi cu 10 lei. Sunt la Orange. De azi o să-mi ieie în fiecărei zi câte 10lei sau doar atunci când o activez? Dacă este așa atunci cum pot sa o dezactivez? Va rog îmi trebuie un răspuns. Dau funda.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te rugam sa ne oferi prin mesaj privat numarul de telefon despre care este vorba, pentru a verifica situatia descrisa de tine.

Cu prietenie,
Orange Helper

| Carina12345 a răspuns:

Da, iti va lua in fiecare zi cate 10 lei.
O poti dezactiva ducandu-te la Orange si explicandu-le situatia... probabil iti vor oferi o optiune mai convenabilawinking
Sper ca te-am ajutat! Noroc! :*