| MihaelaCaty a întrebat:

Azi mi-am scăpat telefonul in baie. Un iph 7. Și displayul ( ecranul e Okey nu-i spart ) dar am o pata neagră pe ecran in partea unde l-am scăpat și am niște dungi pe tot ecranul ( ca la televizor ). Cam ce are și cam cât ar costa sa-l fac?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Mergi la service.
Il deschide, elimina umezeala din el si iți pune alt display.
Cu totul eu ți-aș lua 140 euro. Cu condiția că nu are scurt pe placă.
Gasește un service bun și vezi cât iți cer.
Timpul trece in dezavantajul telefonului.

| Elena9328 a răspuns:

Baga l în orez repede

| Denila123 a răspuns:

Pai trebuia sa scoți bateria, al uscai cu un uscător, si nu nai pățeai probleme, si am uitat il băgai si in orez sa traga apa

| Curea_Angelica_1976 a răspuns:

Display-ul e de vina am patit si eu.Depinde de telefon daca e iPhone o sa fie cam scump undeva la 780 de lei