| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Care telefon este mai bun in opinia voastra?

happy
Multumesc!

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Huawei P9

| N0xEterniS a răspuns:

Bun all around? Ce nevoi trebuie sa indeplineasca sa fie bun pentru tine?

| Gonrax a răspuns:

LG g5

| Mihai1810 a răspuns:

Iphone 6s plus.

| IseeVoices a răspuns:

Buget maxim? Daca ai buget mare poti sa iei s7 edge chiar si cei care ai iphone zic ca e cel mai bun telefon la momentul actual. Dar daca vrei telefon de top si iti permiti ia Note 7 chiar daca nu vine cu cine stie ce fata de s7.

| Mary012 a răspuns:

Huawei P8 LITE, Samsung Galaxy Grand Prime, Asus ZENFONE 2 LASER.Sunt cateva dintre telefoanela bune in raport cu pretul, accesibile.Eu am un ASUS ZENFONE 2 LASER ZE500KL si sunt multumit de el. Functioneaza foarte ok.Lafel pot spune si despre celelalte telefoane pe care le-am testat.

| andradadecu a răspuns:

Samsungurile in general sunt cele mai bune. eu prefer Samsung galaxy s4

| Marius_Petcu_1998 a răspuns:

S4 i9505. Le face pe toate cu aceleasi piese ca ale lui si multe alte telefoane mai puternice... le face si pe unele modele cu 3 gb de ram. Lejer. Si e si ieftin acum 400-500 lei.