| RedNose a întrebat:

Care v-ati luat telefoane noi de la eMAG?
Vine cu tot pachetul cu care ar veni daca mi l-as lua din flanco, altex sau alte magazine de genul?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Binteinels ca vin cu pachetul complet, ce crezi ca emagul opreste castile si incarcatoarele?

| RedNose explică (pentru suntserios):

Nu se stie... poate nu-mi da garantia. Am intrebat fiindca nu am comandat niciodata un tel de pe net si e normal sa nu am macar putina neincredere

| suntserios a răspuns (pentru RedNose):

EMAG e cel mai mare retailer de produse electronice de pe piata din Romania, nu ar fi ajuns pana acolo daca vindea produse pe jumate

| RedNose explică (pentru suntserios):

Mi-am comandat deja un telefon, maine ar trebui sa ajungahappy Multumesc!

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Da.

| hp8510p a răspuns:

Da,vine in aceeasi cutie ca celelalte