| DiannaDia a întrebat:

Cat costa un incarcator iphone 4s la Orange?

9 răspunsuri:
| NikolasXD a răspuns:

Idk

| Kosmin19 a răspuns:

Te duci si ii intrebi pe ei happy

| alextotal a răspuns:

Salut. Un incarcator la Orange costa 52 de lei.

| KRIIIX a răspuns:

In jur de 80 - 90 de lei, original Cellularline!

| teaiBulitCuAndo a răspuns:

5 lei

| se7en_7921 a răspuns:

Buna. Nu te costa mai mult de 35 lei. Maxim 35 lei.

| DiannaDia explică (pentru se7en_7921):

Dar sunt originale?

| se7en_7921 a răspuns:

Pai daca vei cumpara de la parteneri Orange, Vodafone sau cosmote, evident ca vor fi originale. Pe la service-uri se vand contrafacute!

| Tonnii a răspuns:

Depinde de la cine il cumperi.eu zic ca nu costa mai mult de 50 de lei..sunt pareri diferite..http://www.shopmania.ro/q-incarcator-iphone-4
Asta e parerea oamenilor vezi si tu ca sunt pareri diferite.dar nu prea se duc peste 50 de lei.eu spun ca asta e pretu' potrivit.