| teodora24 a întrebat:

Cât credeti ca m-ar costa un display de S9 să il schimb?

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Te prostesc unii să dai 1000 pe un display!

uite aici ce găsești la banii ăia:

https://www.olx.ro/......amsung-s9/

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Am gasit te costă intr e 150 si 300 lei cauta pe olx, depinde orasul tau si suna i si vezi unde are servis.

| Raducons a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ai gasit dar e o copie, daca nu ai studiat nu vorbi

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Raducons):

Lasă o sa incerce de ce numai tu vrei sa ai dreptate.

| Raducons a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ar fi bine sa fie adevarat dar nu stiu cine vinde asa ieftin un display care costa 1000 de lei cel putin.Trebuie sa accepte si cei de la service sa duci unul de acasa, daca nu merge ce faci exista si posibilitatea de teapă.mai bine nou. Merita oricum, pretul telefonului este de aproape 3000 de lei, daca dai 1500 e bine. Daca pune o copie nu te mai poti mandri cu un telefon scump.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Raducons):

Poate il face si il vinde si macar a scos un ban.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Reparatie schimbat display S9 preț 400 lei telefon 0765 936 396 am gasit pe olx suna l.

| Frank51 a răspuns:

Te costa intre 1200-1500. Mai bine vinzi S9 cu cat poti(800-1000), si pui cei 1300 si ai luat direct S10.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te va costa foarte mult manopera deoarece Samsung-urile sunt greu de reparat. De asemenea, cum a zis Raducons, cam 1000 lei costa display-ul in sine, plus daca un service constata ca trebuie schimbat tot panoul frontal, atunci sare de 1500.

| Raducons a răspuns:

E destul de scump display-ul. costa in jur de 1000 de lei plus manopera vreo 200 -300, se poate chiar si 1500 de lei depinde unde mergi, intreaba la mai multe servis-uri dar vezi sa fie si autorizat si cunoscut ca ar fi bun, sa puna un display original de preferat, chiar daca e mai scump