| AllForOne a întrebat:

Cat m ar costa sa mi repar butonul de deblocare si cel de volum de la iPhone?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| MyNameIsAndreea123 a răspuns:

În primul rand, nu știu dacă poți sa îl repari în România. Dar, sunt service-uri prin Ungaria, dar costa numai 300-400 lei doar repararea. Daca mai adaugi și costurile de transport ajungi pe ușor la 700 de euro.

| kiky98 a răspuns:

Nu mai ai garantie la el ca sa iti dea unul nou? Iphone-ul nu vine cu piese separate ca sa le poti repara, de aceea la garantie iti da unul nou

| AllForOne explică (pentru kiky98):

Mi a expirat Garanția. A fost valabilă doar un an si eu am telefonul de un an si jumătate