| anonim_4396 a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa imi cumpar dintre Iphone 6 si Iphone 6 plus si de ce?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 6 Plus (128GB), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......lopdjq.php

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| Inuk_Ylknur_1999 a răspuns:

Iati iphone 6, De ce? Pentru ca un iphone 6 nu are ceva foarte diferit de un 6 plus si in al doilea rand 6 plus te duce cu gandul mai multe la o tebleta (Pentru mine ) ca mi se pare mai mare, asa daca ai o tableta si un ihone 6 esti " boss : laughing)

| IseeVoices a răspuns:

Sincer ia mai bine iphone 6 chiar daca 6 plus are stabilizare optica dar macar nu ti se indoaie...

| Solutionistul a răspuns:

In primul rand 6 plus are stabilizare optica. ceea ce e super! In al doilea rand, 6 plus are 500 ron reducere acum laughing) Ceea ce e huge!