| Ursu_Elena_1988_U3Vm a întrebat:

Ce părere aveți de un Samsung A50 și Huawei mate 10 sau Xiaomi? Nu sunt decisa ce sa iau. În buget de 1300 lei. Ms

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ceea ce ți-a răspuns Bogdan ți-am scris acum vreo două zile.
Poate așa îți dai seama că nu am scris tâmpenii.

| Bogdan70001 a răspuns:

Xiaomi Pocophone F1. Este din 2018, dar inca este imbatabil in preul lui avand in vedere ca este peste Note 9 ca si performanta.
Deblocarea faciala se face cu un senzor special ca pe iPhone X si multe altele

| claudyo99 a răspuns:

Ori xiaomi ori incearca p smart z de la Huawei e bun si are ecran full fara noch

| Ursu_Elena_1988_U3Vm explică (pentru claudyo99):

Deci Samsung sa nu iau? Eu ma gândeam sa iau Samsung A50... Dar din câte vad trebuie sa ma mai gândesc. Mersi de răspuns