| Dontspeek a întrebat:

Ce parere aveti despre Huawei ascend p6?

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Foarte fain, daca ar fi fost alta firma l-as fi cumparat. Huawei mi se pare ca aspect soft prea chinezesc. Daca ar fi sa il cumpar nu l-as cumpara dar daca l-as primi l-as accepta si ori l-as vinde si as lua altu de banii aia ori i-as pune eu alt soft pe el happy

| AlexandruShark a răspuns:

Bunicel telefonul, dar soft-ul nu e asa bun, dar sistemul de android e printre ultimele (4.2). Si camera 8 MP, ecranul foarte elegant. Eu ti-l recomad. happy funda? big grin