| SimoneGanu10 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Asus zenfone 3 max?

13 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Telefoane, tablete si smartwatch-uri...tot ce ne dorim! In legatura cu acest telefon pot spune ca este un smartphone dragut la pret accesibil, cu 4G, dual sim si memorie mare.Sa nu uitam de bateria durabila de 4130 mAh, care este pentru noi o poarta catre timpul infinit petrecut pe dispozitive! Merita achizitinarea! Meriti "a doua sansa"

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru FoxyM):

Buna asta! big grin

| FoxyM a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Evalueaz-o ca sa fiu sigura ca asa e!happy

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru FoxyM):

M-am mirat de felul in care ai redactat raspunsul, nice!winking

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru FoxyM):

Tu erai "A doua sansa"? happy

| FoxyM a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Dap

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru FoxyM):

Super tare! Mi te imaginam o doamna in varsta cu ochelari happy

| FoxyM a răspuns (pentru m1dn1gh7):

laughing doar pentru ca am ales un nume asa mai "clasic " nu inseamna chiar ca sunt bătrână. Cumva am gândirea si vocabularul unui adult cultivat dar sunt o tinerica draguta si dornică sa cunoasca ce e nou si sa ajute oamenii inclusiv si aicihappy

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru FoxyM):

Foarte frumos! big grin Imi place cand ma insel.happy Succes in continuare happy

| FoxyM a răspuns (pentru m1dn1gh7):

laughing si mie cand oamenii cred ca acea persoana este intr-un fel, diferita de realitate.

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru FoxyM):

big grin

| NeneaFane a răspuns:

Probabil ai fost atras de amprenta si de cei 32 GB. Telefonul nu este unul care multumeste pe oricine, nu iti recomand Asus. Poti cumpara un Samsung galaxy S5 la mana adoua. Parerea mea, eu nu prea am vazut oameni multumiti deci nu recomand Asus, du-te pe un iphone sau pe un Samsung. Chiar daca are reviewuri multe nu inseamna ca tot ce e acolo e adevarat si in plus te va supara rau designul. Un telefon bun si capabil este acesta. https://www.emag.ro/......M7QF2BBM/. Nu se compara cu Asus. Eu detin un a5. Eu am un Samsung galaxy s8 si recomand.

| NoHackJustMe a răspuns:

E ok