| anonim_4396 a întrebat:

Bună.Ce părere aveti despre telefonul Samsung Galaxy J5? Merita banii? As dori sa mi-l achiziționez.

3 răspunsuri:
| elenna01 a răspuns:

Uita-te la specificatiile pe care le are. Eu il am de o săptămână si sunt foarte mulțumită. Poti sa te uiti pe youtoube la ceva filmulete sa vezi despre ce este vorba

| SupradozaDeVise10 a răspuns:

Nu,nu merita. Lucrez cu telefone si sistemul de operare nu este atat de performant pe cat costa telefonul. Ecranul nu rezista la zgarieturi si nu rezista la socuri in concluzie dai bani degeabawinking

| OnuOnulică a răspuns:

Te sfătuiesc să nu-l cumperi. Mai degrabă ia-ți un LG G2 Mini.