| xCalin a întrebat:

As dori sa achizitionez telefonul "Samsung Galaxy Ace" ce parere aveti despre aceste telefon. Se merita cumparat sau nu?

3 răspunsuri:
| Bteen a răspuns:

Sincer? Mai pui 2 milioane si iti iei Samsung Galaxy I9000 S care este mult mai bun. Ace nu prea isi merita banii, ecranul nu e nici macar lcd, camera lasa de dorit. Daca nu crezi cauta pe youtube singur. Succes

| xCalin explică:

Pai mi-as fii luat Samusng Galaxy i9000 dar acesta nu se afla la Orange la abonament... Iar eu vroiam sa achiziotionez telefonul la abonament la Orange

| musculo2200 a răspuns:

E misto` telefonul, Cumparal!