| StefaniaM a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy Chat B5330? Merita Banii?

11 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

E OK, Samsung produce device-uri bune la preturi competitive fata de restul de producatori considerati premium http://bit.ly/samsung-chat-b5330

| user5493 a răspuns:

Mai bun este Samsung galaxy young s5360 y. funda?

| baterie777 a răspuns:

Nu prea merita, mai bine iti iei un Samsung Galaxy Chat 322 DualSim, e in jur de 300 lei

| EmYyYEmilian a răspuns:

Merita fiecare banut acest telefon

| pr0ph3t a răspuns:

Care bani? depinde la ce pret l-ai luat, daca ne spui un pret iti zicem daca merita banii

| StefaniaM explică (pentru pr0ph3t):

Nu l-am luat, dar am vazut la 400 lei (second)

| pr0ph3t a răspuns:

400 second e prea mult,laughing la bani astia iei ipgone 3gs second

| allexandracovaci a răspuns:

Buna. da este bunicel. are o prietena si este bun. ii fain dar na nu stiu daca-si merita banii. e prea scump... LaFleur sunt foarte bune si faine daca vrei un tel fain. dar si acest Samsung e bun si fain! FUNDIta

| AlexRares2013 a răspuns (pentru allexandracovaci):

Mie nu prea-mi place. In locul tau mi-as lua Samsung Galaxy Mini, mi se pare mai bun si are aproximativ acelasi pret.

| allexandracovaci a răspuns (pentru AlexRares2013):

Da stiu. nu-mi prea place asta dar ziceam si eu.asa e naspa si touchscreen si butoane

| DJmantris a răspuns:

Eu zic ca isi merita banii