| 95marius007 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Sony xperia m4 aqua? Cum se va purta in timp?

Răspuns Câştigător
| Jaegerjaquezz a răspuns:

Nu am nimic cu acest telefon, dar in timp se va "degrada" daca pot spune asa, se va bloca mai des, acum depinde si de ce aplicatii, site-uri vei accesa cu timpul pe el. Dar ca si telefon este ok, din punctul meu de vedere,
Dar ca sa il ai nu merita, parerea mea, daca vrei sa ti-l iei nou la acesti bani poti gasi telefoane mult mai bune big grin sfatul meu