| ionutzbichisadrian a întrebat:

Ce telefon mi-ati recomanda pana in 1200 lei?

9 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Http://telefonultau.eu/......-Auto.html daca ai mai putea pune 150 de lei fara discutii ia-l pe asta.

| Katoky a răspuns:

Buna!
Pai mai bine sa stii despre el sa nu il ei de pe internet sa il vezi in fata si sa te mai documentezi.
Te pup!

| Lexi888 a răspuns:

Sal.E facut pentru jocuri.e ff bun rezistent. http://www.emag.ro/......EXRDNBBBM/

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Iphone 4, Samsung Galaxy S2/S2 plus/S3 mini, Nokia lumia 820. Eu personal as alege Nokia.

| xxx8 a răspuns:

Eu iti spun ca la acesti bani cea mai buna alegere este Allview p5 quad sau Allview v1 viper

| SDana a răspuns:

Eu iti recomand un Huawei ascend y300. este un smartphone si are tot ce-ti trebuie.

| tl34 a răspuns:

Pai Samsung Galaxy S2 mini e foarte bun.Adica mie cel putin mi se pare super.Detalii...nu iti pot spune despre telefon ca nu stiu, dar verifca pe diferite site-uri. Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos happy

| VILLAtHeBestPlayer a răspuns:

Samsun galaxy S2 302 samsun glaxy Xcover Samsung galaxy S3 mini.

| Kittyyy a răspuns:

Samsung s3 mini