| Dlk_Deéa_1995 a întrebat:

Cei cu lgt500 cu internet. Am obtinunea de la oorange young cu 150 mb si 2500 min si sms nelimitathappy!
- Am luat setarile de la Orange le-am instalat si tot nu merge internetul!
- Cand dau pe Google Imi spune conectarea a esuat!straight face
Nu mai stiu ce sa fac cu elsad mademult mergea internetul acum nu. Cine im poate explica si reusesc sa il fac sa imi spuna cum a facut pas cu pas si o sa mearga si la mine ii dau funda!

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Trebuie sa verifici daca setarile telefonului sunt in regula si daca intr-adevar mai ai trafic sau credit. Este posibil ca informatia de la cronos cu privire la trafic sa nu fie actualizata. Totodata poti incerca verificarea functionalitatii cartelei pe un alt telefon care are setarile de internet facute.

O zi buna,
Orange Helper

| Dlk_Deéa_1995 explică (pentru OrangeHelper):

Paii,pe alt telefon merge si pe asta nu!