| Sticket a întrebat:

Salut.Deci mi-am luat cartela prepay Orange si sunt in Orange young si spune ca am internet 150 mb,acces la fb, yahoo nelimitat etc.si minute+sms etc.Problema este ca nu imi merge internetul(nici internetul normal nici fb, yahoo), pot sa sun sa dau sms.Am telefon Vodafone 875.Cum pot sa fac sa mearga internetul?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In situatia de fata cel mai probabil setarile de internet nu sunt corect facute sau lipsesc. Iti recomand sa accesezi link-ul http://oran.ge/12eR07Q si sa adaugi setarile necesare urmarind pasii respectivi.

Cu prietenie,
Orange Helper

| Katherina99 a răspuns:

Suna la 344 si intra la relatii cu clientii si intraba-i pe ei