| anonim_4396 a întrebat:

Iar am problema cu telefonul meu. Deja m-am saturat.Am optiunea orange young (5 euro pe luna : mesaje nelimitate, 2500 minute orange, 75 min si mesaje internationale, internet nelimitat [100mb pentru download]). De fiecare data internetul imi merge 1 saptamana (sau 2 saptamani daca ies de pe mess in ore la scoala rolling on the floor). Altii au zis ca este de la internetul orange chatterbox ca nu e bun pe telefoanele samsung/android.Altii zic ca nu am setarile de la telefon pentru internet. Ce sa ma fac?crying Ce setari imi trebuie (am telefon samsung galaxy-mini GT-S5570 si versiune android 2.2.1). Funda si vot big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

Apeleaza *100# apoi 7, apoi 4 si urmezi instructiunile respective.iti vor trimite setarile automat pe telefon.nu uita sa le salvezi.Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru raspuns...am sunat mai inainte la cineva care lucra in domeniu asta si imi rezolva toate problemele legate de telefon si laptop:* mersi oricumwinking!