| IngerashulTauMykutz a întrebat:

cine are telefon Nokia asa 201, imi ziceti cat costa? va rog

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Este între 230 RON - 366, 85 RON.

| IngerashulTauMykutz explică (pentru drogh):

Multumesc...o sa vad maine sigur cam cat costa... va multumesc.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretu' variaza de la 2 la 3 mil in functie de magazin.

| Sadop a răspuns:

Eu am happy.
Eu am dat in jur de 100 lei, dar cu abonament.
Daca vrei la liber consta 200 si ceva.

| maryusmono a răspuns:

Buna,

Dupa cum poti vedea aici: http://bit.ly/1075HZz te costa cam 300 ron.

| Aphrodytha a răspuns:

Cel mai ieftin am gasit in noiembrie anul trecut la Emag. 299 lei. Bafta. Si crede-ma. E CEL mai ieftin acolo.

| BlackRoseMary a răspuns:

Eu l-am luat cu 360 la abonament la orange...ma rog, nu un abonament cine stie ce scum, daca il faceam mai mare, imi ajungea la 250

| rolicx a răspuns:

@aphrodyta : la CEL e cel mai ieftin : http://www.cel.ro/cauta/asha%20201/1/1/217