| cosmii10 a întrebat:

Cine stie un smartphone cu android la cel mai mic pret? Dau funda! Apropo bugetul ar fi cqm 350 lei.

1 răspuns:
| Florin_Constantin_1975 a răspuns:

Uite. ar fi Samsung galaxy young s6310(s6312) dar ar costa cam 500 lei dar e un smartphone foarte util. O sa te intrebi de ce a scris nebunu` asta "s6310(s6312)" pai uite. e o diferenta inutila spre banala, s6312 e dual-sim (poti baga 2 cartele) iar s6310 are slot doar pentru o cartela.
Sper ca ti-am fost de ajutor, mai dai un "check" pe youtube sau google si poti obtine mai multe detalii.