| Tyya23 a întrebat:

Buna,cum pot sa pun pozele de pe telefon pe calculator...am cablu USB dar nu ma descurc big grin

9 răspunsuri:
| AlexandruShark a răspuns:

E simplu cand bagi USB intri in My Computer CD-RW Drive adica in E
Bafta

| madlenne1 a răspuns:

Pai cu cablul Usb il bagi in calculator si celalalt capat in telefon, apoi iti apare ceva si dai sa descarci pozele pe calculator dai acolo si gata. funda! sau daca ai bluethoot la pc

| CoOkiEe a răspuns:

Buna! este super usor!happy pune un capat al cablului in mufa telefonului si celalat in calculator(laptop).o sa iti apara un avertisment pe calculculator unde eu iti recomand sa selectezi open files iar apoi tu dezici ce vei muta pe elbig grin

| MiaSanMia a răspuns:

Daca ai Windows 7, intra in My Computer si trebuie sa fie pe acolo o partitie noua gen (Ghappy sau (Jhappy. Intrii in ea si cauti pozele pe care vrei sa le descarci. De obicei ele sunt gasite intr-un folder numit Images

| clorhidrat a răspuns:

Daca nu ti-l recunoaste dupa ce l-ai conectat, atunci iti trebuie un CD cu drivere de la producatorul telefonului.

| zolihaibuc a răspuns:

Mai intai conectezi telefonul la calculator si trebuie sa apara ceva cu care sa instalezi un program care te va ajuta sa pui pozele de pe telefon pe calculator.....succes! big grin

| megamix112 a răspuns:

straight face

| Tyya23 explică (pentru CoOkiEe):

Problema e ca nu-mi apare!

| Tyya23 explică (pentru clorhidrat):

Am si CD dar tot nu merge sa pun pozele... sad