| Florian80 a întrebat:

Buna.
Cum pot sa sterg persoane din lista de whatsapp? Tot incerc si nu ii dau de cap.Ms

Răspuns Câştigător
| Dragobeta a răspuns:

Il stergi din agenda telefonica. Apoi dai "reimprospatare" cand esti in agenda whatsapp.
Separat stergi si conversatiile daca nu le mai vrei.

10 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Fie blochezi utilizatorul respectiv, fie ștergi numărul de telefon din contacte.

| Florian80 explică (pentru adryang78):

Nu merge asa.am incercar si tot apare

| adryang78 a răspuns (pentru Florian80):

Fii mai specific. Tu vrei să ștergi sau să blochezi un utilizator, sau vrei să ștergi conversația?

| Florian80 explică (pentru adryang78):

Vreau sa sterg din lista whatsapp anumite persoane.sa nu le.mai vad ca figureaza acolo.

| adryang78 a răspuns (pentru Florian80):

Păi "lista" de whatsapp conține doar conversații. Dacă ai avut o conversație cu o anumită persoană și vrei să n-o mai vezi, ții apăsat pe conversația respectivă și în partea de sus îți apare un coș de gunoi. Dai pe el și se șterge conversația.

| Florian80 explică (pentru adryang78):

Vreau sa dispara pers din lista

| ALM2000RO a răspuns:

Ștergi nr persoanei din agenda tel, așa îți va dispărea contactul și de pe Wapp. Dacă nu, poți bloca contactul, atât nr din agendă cât și pe Wapp.

| Florian80 explică:

Nu ti arata prostia de fata cu toti! Daca esti prost stai acasa.