| David23445 a întrebat:

Bună, cum se pot recupera numerele de telefon dintr-un telefon care s-a stricat? V-am dat ieri întrebarea despre fratele meu, a avut un telefon de rezerva și a schimbat cartela din telefonul vechi la celalalt și acum nu mai are numerele de telefon pe care le avea. Ce poate face să le recupereze?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Să bage cartela la loc în cel vechi și să salveze contactele pe ea.
Sau să le ia din agenda Google dacă a avut bunul simț să salveze numele și numerele în contul lui.