| pisoias a întrebat:

Buna.Cum se poate suna cu nr. ascuns? Multumesc anticipat pentru. ajutor.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Stiu ca mergea cu #31#07123456... ca exemplu.

| Mosotti a răspuns:

Degeaba sunti cu nr ascuns, ca centrala iti vede nr, si la o solicitare, celui apelat i se poate da nr de la care a fost apelat.

| Sofer a răspuns:

#31#076xxxxxx asa suni cu privat.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Pui #31# înaintea numărului.

| readytofly a răspuns:

Intri la setarile din telefon si faci urmatoarele:

Intri la sectiunea "Apeluri"

Selectezi sectiunea "Mai multe"

Intri la "ID apelant" si selectezi optiunea "Ascundeti numarul"

Daca vrei sa renunti la optiunea de a-ti ascunde numarul, tot ce trebuie sa faci este sa respecti pasii de mai sus si sa bifezi la final "Afisati numarul".