| Saraaaa_6669 a întrebat:

Hey love struck. am si eu o intrebare...care`i smecheria cu nr ascuns? se poate afla cine suna cu nr ascuns? daca da, ziceti`mi si mie va rog xD. fundita. thnx anticipat. Saraaa love struck...

Răspuns Câştigător
| isabel_8733 a răspuns:

De exemplu daca esti pe Orange, te poti duce la un Orange shop sa discuti cu personalul de acolo si poate poti afla...succeswinking

7 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

Se poate afla doar daca esti pe abonament din caste stiu eu.

| EllyFMS a răspuns:

Se poate afla doar daca esti p abonament

| Buburuzza a răspuns:

Au sunat`o unii cu nr ascuns sa faca misto de profa d chimie. si ea s-a dus la Vodafone si a aflat numarul laughing. deci se poatehappy

| andreeattr a răspuns:

Pai ca sa suni cu nr ascuns trebuie sa formezi inaintea nr #31# si suni. nu poti afla cine te-a sunat cu nr ascus din pacatesad

| Laryysuka a răspuns:

Nu cred ca poti afla cine suna cu nr ascuns...
inainte se puteau da si sms cu nr ascuns, dar acum nu se mai poate happy
deci nu se poate afla:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca esti pe abonament poti afla, dar daca esti cartela am auzit-o pe diriginta mea ca exista niste coduri si nu stiu cum le bagi si vezi numarul... dar nu stiu daca exista asa ceva.
Bye!

| Ancutzica a răspuns:

Buna Sara... din cunostiintele mele poti afla cine te suna cu numar acuns doar daca esti pe abonament si ceri un desfasurator al convorbirilor sau faci o cerere la distribuitorul de servicii... daca nu poti doar spera sa se dea de gol. multa bafta