| AleXandraDoll a întrebat:

Daca ai telefonul inchis este posibil ca cine te suna sa ii arate ca suna sau sa sune ocupat? Ati auzit de asemenea cazuri?

Răspuns Câştigător
| ion933 a răspuns:

Da daca ai telefon fix altfel n-are cum

6 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Aici, apare casuta vocala, robotul.

| Captoresque a răspuns:

Că sună sau să dea ocupat, nu.

Dar zice robotul "Abonatul apelat nu poate fi contactat, vă rugăm reveniți", sau dacă ai căsuță de mesagerie "Ați apelat la căsuța vocală a abonatului cu numărul X bla bla".

| Roxaname a răspuns:

Daca ai telefonul il ai inchis daca cineva te va suna lui ii va arata ca utilizatorul nu poate fi contactat

| kariny06 a răspuns:

Daca ai telefonul deschis suna iar daca ii dai respins apare ca i-ai dat ocupat. Iar daca ai telefonul inchis ii raspunde casuta vocala.

| AndreyFitza a răspuns:

Apare robotul sau casuta vocala si dea-ia...

| Killutzu a răspuns:

Nu are cum sa ii arate ca suna daca este inchis.