| AndreeaTh a întrebat:

De curând am dat cu telefonul (Samsung galaxy grand prime) de podea si a inceput sa nu imi mai meargă butonul acela cu touchscreen din dreapta de dat înapoi. Stie cineva cam cat ma costa sa il repar?

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Am și eu exact același telefon și costă între 50 și 100 de lei.
Îți recomnd să iei o husă flip pentru că este foarte bună. Eu am husă de aproape un an, am scăpat telefonul de mai multe ori pe jos și nu are zgârâituri.

| Antilow a răspuns:

Vre-o 50 de lei, eu stau in Baia Mare langa Mall si in mall costa 50 de lei sa iti repare tot la el plus folie foarte rezistenta