| anonim_4396 a întrebat:

De curand am plecat la mare(in Ucraina) locul in care mi-am pierdut telefonul.Cine stie cum pot sa-l recuperez in caz ca e deconectat, nu are acces la internet si nu are instalat nici o aplicatie de CAUTARE TELEFON? Va rog mult, cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Morundrirh a răspuns:

Păi...părerea mea ar fi să apelezi la sherlock Holmes...iar, daca nici asa nu merge...hmmm...roaga-te la Domnul...

2 răspunsuri:
| Georgiana_Cristina_1983_7mUx a răspuns:

I-ati adio de la el. Sper ca nu era foarte bun...dar ma rog...succes ca poate il gasesti!

| johnnny123 a răspuns:

Si eu as vrea sa-mi recuperez un stilou pe care l-am pierdut acum 20 de ani.

Sansele sunt cam aceleasi.