| Claudiu006 a întrebat:

Salut, am fost deconectat de la contul google și nu mai am acces la el. Ma poate ajuta cineva?

6 răspunsuri:
| norisorulpufos a răspuns:

Daca nu ai metode de recuperare gen al doilea mail sau intrebari de siguranta, sau numar de telefon fa alt cont.
Si adio primul.

| DarknLight a răspuns:

Ai alte metode adăugate de tine prin care să-ți recuperezi de exemplu contul?
Eu spre exemplu aveam un număr de telefon, un alt număr de rezervă prin care puteai trimite un link sau ceva și ți recuperai contul. Sau dacă îl aveai pe un alt device nepierdut contul, puteai să te reconectezi de pe device-ul unde l-ai pierdut și îți apărea un cod prin care te întreba daca erai tu cel care vrei să accesezi contul. Dar asta mi se pare că puteai face doar dacă avei cumva sincronizate conturile sau nu știu exact ce trebuia să fi făcut înainte ca să ai acum opțiunea asta. Cred că era ceva cu o cheie de acces.
Iar dacă nu-ți mai amintești pur și simplu parola și de aia nu te lasă să te reconectezi, dă la rubrica "am uitat parola" și apoi adaugi pur și simplu altă parolă, în caz de o mai uiți, ți-o notezi, apoi ar trebui în mod normal, să te reconectezi imediat la cont.

| Claudiu006 explică (pentru DarknLight):

Salut,eu știu parola dar îmi spune ca nu este corecta. Imi cere nr.de telefon, îl pun primesc un cod il introduc și cică primesc un alt cod pentru resetare pe adresa de e-mail. Problema este ca eu nu am acces deloc la adresa de e-mail cum pot sa verific codul daca nu pot întra în ea crying

| Tputpu35 a răspuns:

Da mi mesaj in privat, si te ajut eu.

| Claudiu006 explică (pentru Tputpu35):

Imi lași un insta cv? Ca nu stiu unde sa îți scriu aici?

| Tputpu35 a răspuns (pentru Claudiu006):

Insta nu am, discord tputpu35