| OOodesOOo a întrebat:

de curand mi-am achizitionat un Nokia asa 302. Singura lui problema ar fi internetul... as vrea si eu sa stiu cum ma pot conecta. daca sunt necesare setari sau orice altceva. Am cartela frog, deci am internet nelimitat, doar ca nu il pot folosi. cand intru pe internet, imi apare o pagina verde cu "WebCare" si atat. Ce pot face?

3 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Nu poti accesa nici un serviciu pina la prima factura.

| jhonny999 a răspuns:

Pentru conectare internet;
Meniu>Setari>Conectivitate>Wlan>si selectezi Conectare.

| anutza94 a răspuns:

Suni la 1234 relatii cu clienti si le exprimi problema ta! te rezolva sigur cu un sms cu setarile pentru telefonul tau!big grin