| grigorasalexandra17 a întrebat:

Buna!
Deci.mi-am scăpat telefonul..genial.
Chestia e ca nu știu dacă e touchscreen-ul spart sau display-ul.E...zgâriat..as putea sa spun.Telefonul nu are nimic,se deschide,se închide, doar ca nu mai răspunde când apăs.
Deci ce parte e sparta? Daca am garanție la el, mi-l repara?

4 răspunsuri:
| Daniel9988 a răspuns:

Deci daca ecranul nu functioneaza la atingere problema nu este la sticla, ci la display.Sunt sigur, doar am spart 3-4 telefoane pana acum...

| plopi123112 a răspuns:

Nu til repara ie spart de tine.

| WalkerAW a răspuns:

Ti-ai spart display-ul.
Daca tu l-ai scapat garantia nu o sa ti-l repare.
Trebuie sa dai vina pe cainele care poate nu-l ai sau pe pisica pe care poate nu o ai...
Da vinape cineva(nu un om)s poate garantia o sa ti-l repare(pe gratis)
SPER CA TE-AM AJUTAT! FUNDA?

| grigorasalexandra17 explică (pentru WalkerAW):

Sau as putea spune ca l-am scapat de mult timp si mergea din ce in ce mai greu si dintr-o data nu mai a mers.Sau dau vina pe cainerolling on the floor)