| GabiHard a întrebat:

Eu am avut un telefon Windows phone si mi-am luat Android si vreau cloudul de la Windows phone la the sims freeplay, in el am facut progress foarte mare!
VA rog ajutati-ma
P.S ofer funda

1 răspuns:
| Khero a răspuns:

Fara nici o legatura, gramatica ta este deplorabila.
Daca nu te-ai conectat cu contul google play la aplicatia "jocuri play" ( asa s-ar traduce in romana, ca sa iti fie mai usor sa cauti) nu cred ca poti sa-ti recuperezi progresul. P.S. Trebuie sa te conectezi pe aplicatia respectiva si pe al doilea telefon, pentru a face import-ul.