| Mincu_Cristina_1999 a întrebat:

Buna, eu sunt in Romania iar prietenul meu este în Germania, am telekom. Ce trebuie sa activez ca sa-l pot suna acolo? Fără plan tarifar, ci vreau o extraoptiune ceva, gen sa am nelimitat.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nelimitat nu prea cred dar de ce ai vrea sa te complici asa cand il poti suna pe Wapp si Messenger gratis, nelimitat cand vrei tu si chiar si video?

| Treaem24 a răspuns:

Simplu ieri digi ai 3000 minute in europa

| NykusorBl3nd a răspuns:

O optiune cu roaming, dar mai bine folositi Facebook sau WhatsApp ( doar sa aveti net pe mobil ).