| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo cartela sim speciala cu internet nelimitat(preferabil in reteaua Orange) dar sa aiba si minute si sms desigur, sau nu stiu... ce optiune imi recomandati sa am cat mai mult net? Am e vreo 2 ani activata o optiune cu 2500 minute in retea, sms nelimitat in retea, 75 nationale etc ceea ce e super ok pentru mine, chiar prea mult ca nu le vorbesc niciodata (la 5 euro)... dar doar 150 mb pe luna si e prea putin. Accept sfaturi, sugestii cat mai multe. Mersi

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca doresti sa consulti oferta Orange, poti accesa site-ul nostru, in sectiunea dedicata cartelelor PrePay pentru internet. In functie de nevoile tale, poti activa una din optiunile din oferta comerciala.

Cu prietenie,
Orange Helper

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La 12euro ai 2GB.

mai ai si optiuni speciale pentru net

5euro - 1G
8euro = 3G
12euro = 10G

| LaLaura a răspuns:

Buna. net nelimitat o sa gasesti la abonamente dar care sar de 9 euro pe luna.