| Thoee a întrebat:

Bună, frații mei TPU-iști. Am si eu o problema destul de mare pentru minelaughing. Martia trecuta mi s-a stricat telefonul si pana sambata nu am mai avut pe ce sa fiu sunat. Vineri seara, mi-am bagat cartela in telefonul unui tovaraș si luii i-au aparut doar 2 mesaje. Mentionez ca telefonul lui e de cah( sa fiu educatlaughing ) si nu-i apar toate apelurile/mesajele ( stiu ca erau mult mai multe.) intrebarea mea e urmatoarea : Cum fac sa vad mesajele primite in intervalul ala :-s. ( ps: ma tem ca nu cumva fata de care-mi place sa nu fi trimis vreun mesaj in perioada aia si d-aia zic. :3 ) Mersi mult de tot big grin! Si daca ajuta, sunt pe cartela, nu abonament thinking Peace si raman dator cu un raspunslaughing big grin FUNDA!

3 răspunsuri:
| Ycu a răspuns:

S-ar putea sa ramai insarcinata.

| drg13 a răspuns:

Da mesaj la 1234 gol si iti vor veni toate apelurile si sms. urilewinking

| Thoee explică:

S-ar putea să fie o duma handicapată happy. Nea, mai mult ca sigur. Și totuși, hazu unde e? Inzapezit? Ycu.