| xXxTedyGirlsxXx a întrebat:

.fratele meu mai mic are un telefon Samsung corby..si e foarte trist ca nu stiu de unde sa scot jocuri pentru el sa-i placa! Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| PuFiLiCi98 a răspuns:

Incearca ZEDGE, Mobile9. Acel telefon nu dispune de un sistem de operare, deci nu se pot rula foarte multe aplicatii. Telefonul ruleaza jocuri cu format java, grafica fiind satisfacatoare pentru un copil.

| Demian_Ionut_1995 a răspuns:

Da.jcuri le poate descarca de pe mobile9, waptrick, zedge, etc.