| anonim_4396 a întrebat:

Buna frumosilor ♥ Am nevoi de putin ajutor big grin imi suneti si mie va rog frumos,, magazine,, Orange din Iasi unfe pot gasi urmatoarele telefoane: Samsung Galaxy S 3 Neo, Samsung Galaxy S 4 happy happy happy

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Cele doua modele de telefoane nu mai fac parte din oferta Orange.

O zi buna,
Orange Helper

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spuneti * unde* SCUZATI-MI GRESELILE! dar nu telefoane mini ci alea mari originale sper MULTUMESC fundita happy happy happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce? Nuuuuu explica sad sad sad sad off

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atunci ce modele de genu mai sunt nici S3 sad sad ....altceva? sad *