| anamaria7565 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum functioneaza plata in rate la eMag? As dori sa achizitionez un telefon nou si nu prea inteleg. Au o optiune cu plata in rate prin Cetelem (?), 20 de luni cu dobanda 0%. Dar daca de exemplu selectez 24 de luni, rata lunara creste. Nu ar trebui sa scada? Nu pot plati cash lunar?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu am vazut nicaieri 20 de luni la cetelem, ori 18 ori 24.

Oricum trebuie sa iti faci un card de credit la cetelem sa poti plati in rate cu acesta, si nu, nu poti da cash, va trebui sa alimentezi cardul respectiv.