| maximrobertalin a întrebat:

Buna imi puteti spune cum fac sa imi citeasca calculatoru telefonul am atasat la el cablu de date si cardul de memorie si pe telefon imi scrie va rugam asteptati dupa aia imi apare scis lipsa gazda necunoscuta, pe urma imi apare scris pe telefon urmatoarele doua optiuni Nokia ovi suite si ma jos mem. de masa activa si am ales a 2oa varianta de mai jos si calculatoru nu imi vede ce sa fac? mai e oi intrebare cardul de pe telefonul Nokia nu imi arata sus pe ecran dar imi citeste melodiile ce o fi si asta?

1 răspuns:
| Murdoock a răspuns:

In legatura cu prima intrebare trebuie sa instalezi telefonul in pc prin cablu si apoi nu o sa mai ai probleme! Si la a 2-a intrebare nu e nimic si eu tot Nokia am si tot asa e si la mine, deci nu e nici o problema! 1